34880 Kartal / İSTANBUL
0216 452 50 88
info@sonaylift.com

Asansör Bakım, Revizyon ve Modernizasyon Ne Demektir

Teknoloji Sizi Yükseklere Taşıyacak

ASANSÖR BAKIM HİZMETLERİ

Bakımlarda, Asansörlerinin mekanik ve elektronik aksamları kontrol edilir. Arızaya sebep olacak aşınma, yıpranma vb. sorunlu parça ve ekipmanlar ilgili kişi/kişiler bilgilendirilerek değiştirilir ve/veya arıza giderilir.

Periyodik bakımları düzenli yapılan asansörlerin kullanım ömrü daha uzun olmakta ve daha verimli, güvenli ve konforlu çalışmaktadır.

Sonaylift Asansör tesisini tamamladığı ve bakım hizmeti verdiği asansör ve yürüyen merdivenlerinizin periyodik bakımını yaparak 7/24 arıza ve kurtarma hizmeti vermektedir.

Sonaylift Asansör bünyesindeki özel bakım ekibi asansörlerinizi en iyi şekilde bakım yaparak asansörün güvenli,hatasız ve sağlıklı çalışmasını sağlamaktayız.

Sizde İstanbul’un en iyi asansör bakım servisi,asansör arıza servisi,asansör revizyon servisi,olarak bizleri arayabilirsiniz.

Asansör Bakım Hizmeti Kapsamı :

Asansör bakım hizmetimiz Resmi gazete’de yer alan “Asansör İşletme, Bakım ve Periyodik Kontrol Yönetmeliği” Madde 10‘ da belirtilen :

a) Yağlama ve temizlemeyi,

b) Kontrolleri,

c) Kurtarma çalışmalarını,

d) Ayarlama işlemlerini,

e) Kullanıma veya yıpranmaya bağlı olarak meydana gelebilen bileşen onarımını veya değişimini kapsar.

MODERNİZASYON ( REVİZYON )

Asansörlerinizin veya Yürüyen Merdivenlerinizin yaşı 10 yılın üzerindeyse, bina kullanım amacınız değiştiyse, uzun bekleme ve sık arıza şikayetleri alıyorsanız veya daha yeni modern teknolojik binalarla rekabet halindeyseniz, SONAYLİFT in sizin için çözümü modernizasyondur.

Başarısı kanıtlanmış ürünlerimiz ve kurulum işlemimiz, Asansör ve Yürüyen Merdivenlerinizin güvenilirliğini, performansını ve estetiğini geliştirmeye yardımcı olacaktır.

Her ihtiyaca ve her bütçeye uygun modernizasyon çözümlerimizle asansörünüzün güvenilirliğini, eko-verimliliğini, konforunu ve görünümünü geliştirin ve yürürlükteki en son güvenlik ve erişilebilirlik standartlarına uyumunu temin edin

Asansörünüzün mekanik aksamında zamanla yıpranma ve aşınmalar meydana gelir. Aşınan parçalar asansörün performansını düşürür ve kullanıcılar açısından tehlike yaratabilir. Asansörünüz yapım yılından dolayı şu anda yürürlükte olan güvenlikle ilgili standartlara uygun olmayabilir. Performansı yada görselliği ile ilgili farklı talepleriniz olabilir.

Bu gibi durumlarda modernizasyon yaptırmanız asansörün performansını arttıracak ve ömrünü uzatacaktır.

Uzman ekiplerimizce yapılan kontrol sonucunda hem talepleriniz hem de yürürlükteki güvenlik standartlarına göre yapılması gerekli değişiklikler tespit edilerek size en uygun çözümler sunulmaktadır.